Summer of Gaming | تاریخ عرضه‌ی بازی Stronghold: Warlords با انتشار تریلری مشخص شد

0
29

جامعه خبری تحلیلی تابا

در جریان رویداد Summer of Gaming، استودیوی فایرفلای (FireFly Studios) از تاریخ انتشار بازی Stronghold: Warlords رونمایی کرد. همراه گیمفا باشید.

بازی Stronghold: Warlords در تاریخ ۸ مهر (۲۹ سپتامبر) برروی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تریلر منتشر شده از این بازی از نبرد‌های چندنفره‌ی این عنوان رونمایی می‌کند. نبرد‌هایی که می‌توانند به مرز جنون برسند به‌خصوص وقتی که تمامی ارتش‌های مختلف با هم درگیر می‌شوند. شما می‌توانید این تریلر را در قسمت پایین مشاهده کنید.

در مصاحبه‌ای با کارگردان این بازی، نیک تانهیل (Nick Tannahill) از گزینه‌های بخش چندنفره سخن گفت. بازی‌بازان می‌توانند با هم یک تیم شوند و علیه هوش مصنوعی مبارزه کنند یا با همکاری هم یک قلعه را مدیریت کنند:

برای مثال، از زمان آغاز مسابقه یکی از بازی‌بازان می‌تواند کنترل منابع اقتصادی را به عهده بگیرد و دیگری ارتش را تجهیز کند. در ادامه و هنگام نبرد، آن بازی‌باز می‌تواند کنترل نیرو‌های دفاعی مانند تیراندازان را به عهده بگیرد و دیگری تله‌های و دیگر موانع را بر سر راه دشمن قرار دهد.

بازی Stronghold: Warlords چیزی بیشتر از یک بخش داستانی و چندنفره را در زمان عرضه در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. این عنوان از کارگاه استیم نیز پشتیبانی می‌کند؛ جایی که شما می‌توانید نقشه‌ها و سناریو‌های ساخته شده توسط خودتان را با دیگر بازی‌بازان به اشتراک بگذارید.

برخلاف نسخه‌های پیشین، این بازی در چین، قرن سوم پیش از میلاد اتفاق می‌افتد و شامل شوگون، امپراتور مغول و نیرو‌های نظامی دیگر و مبارزانی جدید چون سامورایی‌ها می‌شود.

دریافت ویدیو  یا کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو  یا کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو  یا کیفیت ۱۰۸۰p

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید