Gamescom 2020 | تریلر جدیدی از بازی Necromunda: Underhive Wars منتشر شد

0
14

جامعه خبری تحلیلی تابا

فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و روگ فکتور (Rouge Factor)، ناشر و توسعه دهنده‌ی Necromunda: Underhive Wars، به تازگی تریلر جدیدی را از این بازی نقش آفرینی تاکتیکی منتشر کرده‌اند که گروه‌های مختلف آن را به نمایش می‌گذارد.

Necromunda: Underhive Wars که در دنیای Necromunda، ساخته‌ی محبوب شرکت گیمز ورکشاپ (Games Workshop) جریان دارد، یک بازی استراتژیک جنگی جذاب و هیجان انگیز است که نبرد میان سه خاندان بزرگ این جهان را به تصویر می‌کشد.

هرکدام از خاندان‌های حاضر در بازی Necromunda: Underhive Wars دارای ویژگی‌های منحصر به فرد هستند:

  • House Orlock: ‌‌‌‌‌‌تیرانداز‌های متخصص با دقت بالا. آن‌ها به سختی کشته می‌شوند و به لطف کنترل مناطق صنعتی Underhive، دارای ثروت زیادی هستند.
  • House Escher: یک گروه کامل از زن‌ها که مالک بخشی از تولیدات درون Underhive هستند. آن‌ها قاتل‌های بی رحمی هستند که به مبارزه از نزدیک علاقه دارند.
  • House Goliath: انسان‌های ساخته شده با تغییرات ژنتیکی که نیروی فیزیکی Underhive محسوب می‌شوند. آن‌ها به ظرافت اهمیتی نمی‌دهند و با سلاح‌های بزرگ حمله می‌کنند.

البته انتخاب یک خاندان تازه آغاز کار است؛ پس از آن، شما می‌توانید سلاح‌ها، شغل، مهارت‌ها و موارد دیگر افراد خود را شخصی سازی کنید.

بازی Necromunda: Underhive Wars در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ (۸ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید