۵۰ میلیون سهام در بورس سمنان معامله شد | گل ارضی، مدیر بورس

  0
  24
  50 میلیون سهام در بورس سمنان معامله شد | گل ارضی، مدیر بورس

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  گل ارضی، مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به آمار معاملات هفتگی بورس در استان گفت: در هفته گذشته ۵۰ میلیون سهام در بورس این منطقه به ارزش ۶۳۲  میلیارد ریال معامله شد.

  – سمنان – گل ارضی، مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به آمار معاملات هفتگی بورس در استان گفت: در هفته گذشته ۵۰ میلیون سهام در بورس این منطقه به ارزش ۶۳۲  میلیارد ریال معامله شد.

  غلامحسین گل ارضی در گفتگو با خبرنگار بازار، با اعلام آمار معاملات بورس سمنان طی هفته گذشته اظهار داشت: درمجموع ۵۰ میلیون و ۹۸۱ هزار و ۱۰۹ سهم در معاملات بورس هفته گذشته در سمنان خریدوفروش شد.

  وی بابیان اینکه ارزش این معاملات ۶۳۲ میلیارد و ۴۵۳ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال است، افزود: این در حالی است که شاخص کل قیمت بورس اوراق بهادار کشور ۳۵ هزار و ۵۶۱ واحد افزایش یافته و به رقم یک میلیون و ۱۵۳ هزار و ۶۷۹ سهم رسیده است.

  مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به اینکه در هفته گذشته ۲۸ میلیون و ۸۹۸ هزار و ۵۵۰ سهم در بورس سمنان خریداری شد، بیان کرد: ارزش ریالی خریداری این میزان سهام بورس ۴۱۳ میلیارد و ۱۰۶ میلیون و ۴۹۷ هزار ریال است.

  گل ارضی با تأکید بر اینکه ۶۵ درصد از معاملات بورس هفتگی در سمنان به خرید اختصاص داشت، تصریح کرد: ۲۲ میلیون و ۸۲ هزار و ۵۵۹ سهم به ارزش ۲۱۹ میلیارد و ۳۴۶ میلیون و ۸۴۳ هزار ریال در این معاملات به فروش اختصاص دارد.

  وی همچنین یادآور شد: ۳۵ درصد از کل معاملات بورس سمنان در هفته گذشته به حوزه فروش سهام اختصاص دارد.

  کلید واژه ها: بورسمیلیونسمنانمعاملاتمنطقه سمنانمنطقهگذشتهمعاملات بورسمیلیاردهفتهمعاملههزاربورس اوراق بهادارمدیرارزشسهامآمارریالاوراق بهاداراستانخبرنگارشاخص کلبابیانافزایشاعلاماوراقگفتگوشاخصکشورقیمت

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید