یک طرح دولت الکترونیک رونمایی می شود | معاون وزیر ارتباطات

  0
  21

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اجرای طرح تعیین تکلیف سهام عدالت بدون مراجعه حضوری مردم، آن را یکی از کاربردهای دیگر دولت الکترونیکی عنوان کرد که به تازگی اجرایی شده است.

  – معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اجرای طرح تعیین تکلیف سهام عدالت بدون مراجعه حضوری مردم، آن را یکی از کاربردهای دیگر دولت الکترونیکی عنوان کرد که به تازگی اجرایی شده است.

  به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر”، امیر ناظمی در توییتر نوشت: این هفته یک کاربرد دیگر دولت الکترونیکی برای مردم رونمایی شد و آن تعیین تکلیف سهام عدالت بدون مراجعه حضوری است.

  رییس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به دستور رییس جمهور مبنی بر غیرحضوری شدن ۴۰ سرویس پرکاربرد دستگاه های اجرایی تا یک ماه آینده، گفت: از تلاش وزیر اقتصاد و مدیرعامل بورس در تحقق تلاش دولت برای پیاده سازی دولت الکترونیکی و اجرای دستور رییس جمهور متشکرم.

  کلید واژه ها: دولت الکترونیکدولت الکترونیکیالکترونیکالکترونیکیمعاون وزیر ارتباطاتتعیین تکلیفدستور رییس جمهورسهام عدالتوزیر ارتباطاتدولتسازمان فناوری اطلاعاتمعاون وزیررییس جمهورمراجعهارتباطاتدستگاه های اجراییعدالتتکلیفرونماییفناوری اطلاعاترییسدیگرسهاممردموزیریکی ازوزیر اقتصادرییس سازمانجمهورمعاون

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید