گلایه نماینده قم در مجلس از کمبود فضای ورزشی بانوان

  0
  6

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور امروز در چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سالن جلسات کرامت استانداری، اظهار داشت: به دلایل متعدد ازجمله شرایط آب و هوایی و فرهنگی شاهد چاقی بانوان در استان هستیم.

  وی پایین بودن سرانه ورزشی استان قم را موردتوجه قرار داد و گفت: از مسئولان درخواست جدی‌تر گرفته شدن کمبود فضاهای ویژه بانوان در بخش ورزش را داریم.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: عقل اقتضا می‌کند که بین نیازها و خواسته‌های نامحدود و منابع محدود اهم و مهم کرده و بهترین اقدامات را داشته باشیم.

  وی ادامه داد: در استان قم با توجه به وضعیت آب و هوایی، فضاهای ورزشی روباز جواب نمی‌دهد و عمدتاً نیاز به فضاهای سرپوشیده داریم که با همت مسئولان این نیازها باید تأمین شود، همچنین باید از ظرفیت خیرین و واقفین در این زمینه استفاده کرد.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت واقفین در امر ورزش ابراز کرد: شناخته شدن استعدادهای ورزشی جزئی از بدنه ورزش عمومی بوده و باید از ظرفیت استان و کشور برای بهبود ورزش استان بهترین استفاده‌ها را کرد.

  چیزی به اسم ورزش محلات نداریم

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم نیزدر ادامه جلسه با تأکید بر اینکه از فضاهای موجود برای بالا بردن سرانه ورزشی استان استفاده نمی‌کنیم، افزود: فضاهای ورزشی اداره کل آموزش‌وپرورش استان ازجمله فضاهای مهمی است که برای بهبود و بالاتر بردن فضاهای ورزشی استان استفاده کرد.

  محسن بهشتی با انتقاد از کاهش ترویج ورزش محلات گفت: ترویج این کار هم باعث نشاط اجتماعی شده و هم ارتباط خوبی را بین یک محله با سایر محلات ایجاد می‌کرد درحالی‌که امروزه چیزی به نام ورزش محلات نداریم.

   

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید