نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در آزمون استخدامی

  0
  1
  نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در آزمون استخدامی

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی به اعمال و تصویب دیر هنگام طرح بومی گزینی در این آزمون اعتراض کردند که به منظور رفاه حال این داوطلبان سازمان های سنجش و امور اداری و استخدامی فرصتی مجدد برای ویرایش اطلاعات را فراهم کردند.

  بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور به شرح زیر است:

  آغاز ویرایش اطلاعات از ۲۹ مهر

  متقاضیان شهرستانی متقاضی اعمال سهمیه بومی در سهمیه‌های قانونی مختلف اعم از آزاد، ایثارگران و معلولین، می‌توانند در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، با در نظر گرفتن موارد ذیل از روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ۹۹ تا روز جمعه ۲ آبان می‌توانند به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org، مراجعه کنند.

  تمامی متقاضیان ثبت نام کننده در هشتمین آزمون استخدامی لازم است نسبت به تعیین وضعیت خود بر اساس یکی از موارد ذیل اقدام کنند:

  افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره‌مندی از اولویت بومی، باید در زمان ویرایش اطلاعات، پس از انتخاب گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم»، شغل محل انتخابی خود را تأیید و در صورت نیاز به تغییر شغل محل انتخابی، می‌توانند نسبت به تعیین شغل محل جدید بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت‌نام هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام کنند.

  متقاضیان غیر بومی در صورت تمایل می‌توانند نسبت به اصلاح و تغییر اطلاعات شغل محل جدید بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام کنند.

  متقاضیان انصراف از آزمون، می‌توانند از قسمت ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به اعلام انصراف خود از ثبت‌نام و شرکت در آزمون ذکر شده اقدام کنند.

  پس از پایان زمان ویرایش اطلاعات، مبالغ ثبت‌نامی این دسته از افراد مسترد خواهد شد.

  یادآوری مهم ۱: در صورت مراجعه نکردن افراد ثبت‌نام کننده در آزمون مذکور به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر برای تعیین استفاده از اولویت بومی و یا اصلاح و تغییر شغل محل انتخابی، این امر به منزله نبود درخواست بهره‌مندی از اولویت بومی شهرستانی و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی آن‌ها از نظر شغل محل انتخابی خواهد بود.

  یادآوری مهم ۲: مدت زمان ویرایش و اصلاح اطلاعات تمدید نخواهد شد.

  به منظور ایجاد فرصت مناسب برای آمادگی تمام متقاضیان ثبت‌نام کننده در این آزمون که متقاضی ویرایش و اصلاح شغل محل انتخابی خود هستند، زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور از روز پنج شنبه ۹ آبان به روز‌های پنج شنبه و جمعه ۶ و ۷ آبان تغییر پیدا کرد.


  بیشتر بخوانید:


  انتهای پیام/

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید