لیست تغییرات و حجم فایل نصبی

0
27

جامعه خبری تحلیلی تابا

Activision به دلیل اعتراض ضدنژادپرستی ایالات متحده شروع فصل چهارم بازی Call of Duty Modern Warfare را به تاخیر انداخت. بالاخره شروع فصل تازه بازی اعلام شد و حالا می توانید آپدیت جدید را که حجم بالایی هم دارد روی کنسول های بازی و رایانه های شخصی دریافت کنید.

ابتدا باید گفت که حجم آپدیت بیشتر از آن است که فکر می کنید. ابتدا گفته شد که حجم این آپدیت ۴ گیگابایت خواهد بود اما حالا که آپدیت منتشر شده است، شاهد حجم ۸۴ گیگابایتی روی Xbox One هستیم و همچنین حجم آن نیز ۳۰ گیگابایت روی رایانه های شخصی است. عده ای باور دارند که به دلیل وجود یک باگ چنین حجمی بالایی نشان داده می شود.

بزرگ ترین تغییر فصل چهارم بازی Modern Warfare، اضافه شدن نقشه های مولتی پلیر جدید به نام های Trench، Scrapyard و Barakett Promenade است. که در ادامه به آنها می پردازیم. اولین مود تازه بازی Jailbreak نام دارد. دقیقا یک دقیقه قبل از شروع این رویداد، به بازیکن خبر داده می شود و باید در این فاصله سلاح و زره آماده کرد و بعد از آن است که یکی از بازیکنان تیم به بازی برمی گردد. دقت کنید که تنها هم تیمی شما بر نمی گردد و بلکه ده ها دشمن نیز راهشان به بازی باز خواهد شد.

دیگر رویداد تازه نیز Fire Sale نام دارد. در این رویداد می توانید آیتم های مختلفی را با ۸۰ درصد تخفیف بخرید و حتی یک سری نیز به صورت مجانی در اختیار شما خواهند بود. دقت کنید که چنین تخفیف هایی تنها برای یک دقیقه در دسترس خواهند بود و برای همین هشیار باشید.
در رویداد Supply Coppers نیز یک بالگرد فوق العاده مجهز به نقشه اضافه می شود. برای پایین انداختنش باید با استفاده از سلاح های سنگینی به سمت آن شلیک کرد و هنگامی که بالگرد منفجر شود، آیتم های زیادی به شما داده می شود. از جمله این آیتم ها می توان به ماسک مخصوص، نارجنک و مقدار زیادی پول اشاره کرد.

اگر از بازیکنان Warzone هستید باید بگوییم که قرارداد Contraband در اختیار شما خواهد بود. این قرارداد در شکل یک کیف دستی خواهد بود و اگر آن را بردارید، باید به در بالگردی که روی نقشه مشخص می شود حملش کنید و در آخر نیز پول خوبی دریافت کنید.
در آخر نیز باگ ها و مشکلات بسیار زیادی برطرف شده اند. اگر حالت Gold را برای یک سلاح باز کرده باشید، یک سری مراحله ۸ گانه نیز برای شما باز خواهند شد. انجام این مراحل جوایز زیادی برای شما خواهد داشت و این کار را می توانید برای ۵۱ سلاح موجود در بازی تکرار کنید.

منبع: GameSpot[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید