شخصیت دیگری از بسته الحاقی بازی One Piece: Pirate Warriors 4 معرفی شد

0
28

جامعه خبری تحلیلی تابا

عنوان مبارزه‌ای One Piece: Pirate Warriors 4 آخرین نسخه از این سری اکشن به حساب می‌آید که مبارزاتی منحصر به فرد و جالب دارد و به نوعی انقلابی جدید و تازه در سبک نبرد‌های این مجموعه پدید آورده است. در طول مبارزات و نبردهای جذاب این بازی مدام خاک و گرد و غبار به هوا افشانده می‌شود و در صورت برخورد ضربه به ساختمان‌ها و اشیاء می‌توانیم تخریب‌پذیری خوبی را شاهد باشیم که این امر باعث هیجانی‌تر شدن دوئل‌های نبرد خواهد شد.

استودیوی خلاق کوئی تکمو (Koei Tecmo) با موفقیت توانسته است سری One Piece: Pirate Warriors را از ترکیب مجموعه‌ی Pirate Warriors با داستان و شخصیت‌های انیمه محبوب One Piece ایجاد کند و عنوانی منحصر به فرد و پرطرفدار را خلق نماید. باید توجه داشت که این سری با فروشی بیش از چهار میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان بسیاری از انتظارات ناشر خود را برآورده ساخته است.

گیم‌پلی این بازی مشابه عناوین دیگر استودیوی کوئی تکمو بر اساس مبارزات گروهی از قهرمانان با انبوهی از دشمنان مختلف پیش می‌رود که در آن سرعت و دقت عمل بسیار مهم هستند. همچنین توسعه‌دهندگان استودیوی کوئی تکمو تنوع شخصیت و ویژگی‌های شخصی‌سازی ظاهری خوبی برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 در نظر گرفته‌اند که باعث تنوع بخشیدن به مبارزات می‌شوند.

توسعه‌ی عنوان مبارزه‌ای One Piece: Pirate Warriors 4 بر عهده‌ی استودیوی خوش‌نام کوئی تکمو و عرضه‌ی آن به بازار را شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) بر عهده گرفته است. حال به تازگی طبق اعلام رسمی استودیوی سازنده، سومین شخصیت قابل دانلود بسته الحاقی بازی One Piece: Pirate Warriors 4 به نام وین‌سموک جاج (Vinsmoke Judge) در پایان هفته‌ی جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. با این حساب دومین Character Pack بازی One Piece: Pirate Warriors 4 که سومین بسته الحاقی آن نیز محسوب می‌شود، شامل ۴ شخصیت جدید و منحصر به فرد خواهد بود.

وین‌سموک جاج دارای سبک مبارزاتی منحصر به فرد خواهد بود. او با استفاده از نیزه‌ی بلند خود قادر است تا دشمنان را از راه دور هدف قرار دهد. همچنین با کمبو‌های متنوع خود می‌‌تواند در بازه‌ی گسترده‌تری به دشمنان صدمه وارد نماید. قابلیت ویژه‌ی این شخصیت شامل یک شیلد از انرژی الکتریکی است که به وی امکان می‌دهد به صورت ناگهانی به گروهی بزرگ از دشمنان یورش ببرد و آن‌ها را در یک چشم بر هم زدن نابود سازد. عنوان One Piece: Pirate Warriors 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استین ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید