شانس کم بیرانوند برای حضور در ترکیب اصلی آنتورپ

0
18

جامعه خبری تحلیلی تابا

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سایت «voetbal24» بلژیک امروز در گزارشی به نقل و انتقالات باشگاه آنتورپ پرداخت و حضور علیرضا بیرانوند در فصل جدید برای این تیم را بررسی کرد.

این رسانه بلژیکی نوشت: آنتورپ هنوز در نقل و انتقالات فعال است. این باشگاه هفته اخیر ژان بوتز، دروازه بان ۲۵ ساله موسکران را به خدمت گرفت. اما این پایان ماجراجویی آنتورپ نیست چون می خواهد دروازه دیگری را نیز به خدمت بگیرد.

با کمال تعجب آنتورپ قصد دارد علیرضا بیرانوند، دورازه بان ۲۸ ساله تیم ملی ایران را جذب کند. این باشگاه به نظر می رسید با جذب بوتز جانشین بولات برای فصل آینده را مشخص کرده اما حضور بیرانوند معادلات را بهم می زند.

آنتورپ برای جذب بیرانوند باید ۶۳۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. این گلر ایرانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید در فصل آینده با بوتز رقابت کند.

در پایان این خبر رسانه بلژیکی یک نظرسنجی برگزار کرد و از کاربرانش سوال کرد: بیرانوند یا بوتز به عنوان گلر یک آنتورپ انتخاب می شود؟ در پاسخ به این نظرسنجی ۸۰ درصد هواداران فوتبال بلژیک به بوتز رای دادند و تنها ۲۰ درصد معتقد بودند بیرانوند گلر اصلی می شود.

۲۵۶ ۲۵۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید