سلطانی فر: در زمان تعیین شده سرخابی‌های پایتخت را وارد بازار سرمایه می‌کنیم

  0
  26

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  افق انلاین ، بنابر اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ پایتخت، مطابق هر سه شنبه با حضور اعضا، عصر امروز در سالن اجتماعات این وزارتخانه برگزار شد.

  مسعود سلطانی فر در حاشیه این‌نشست با اشاره به برپایی این جلسات به طور منظم توضیح داد که این نشست‌های تخصصی باهدف پیگیری روند خصوصی سازی و رصد اقداماتی که می‌بایست در این راستا انجام شود برگزار می‌شود.

  او با مثبت خواندن نتایج این جلسات که با حضور مسوولان خصوصی سازی، مسوولان بورس و فرابورس، مدیران عامل دوباشگاه، معاونین و مدیران کل وزارت ورزش و جوانان برگزار میشود، بیان داشت که در هفته‌های گذشته، مستندسازی ها، بررسی حساب‌های مالی و ساماندهی بخش‌های مختلف دو باشگاه با قوت و قدرت پیگیری شد.

  وزیر ورزش و جوانان نظارت مسوولان خصوصی سازی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت با تعامل و پیگیری این عزیزان به مراحل حساس وتعیین کننده‌ی ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه نزدیک شده ایم.

  وی توضیح داد که تا ۳ ماه اینده، براساس مصوبه هیات عالی واگذاری (مورخ ۱۸ فروردین سال ۹۹) برنامه را به پیش می‌بریم و تلاش می‌کنیم تا در این باره زمانی اقدامات لازم را صورت بدهم.

  مسعود سلطانی فر تهیه اسناد و مدارک مربوط به املا‌ک تحت تملک دو باشگاه استقلال وپرسپولیس از جمله ساختمان‌ها و استادیوم‌های مربوط به این دوباشگاه را بخشی از اقداماتی که باید انجام شود اعلام کرد ودر ادامه تعیین تکلیف دارایی‌های سرخابی‌های پایتخت با هدف افزایش سرمایه را مورد توجه قرار داد.

  وی با تاکید بر این نکته که امور مربوط به خصوصی سازی با دقت بسیار انجام میشود گفت: برای تحقق این مهم، ازتخصص مشاورانی در حوزه مالی، واگذاری و… بهره‌مند شدیم تا بتوانیم مراحل بعدی کار را با دقت و قدرت در سقف زمانی مشخص شده انجام دهیم.

  وی گفت: همت خوبی در حال حاضر در دستگاه‌های اجرایی ذی ربط به وجود آمده است و با تکیه براین تعامل و هماهنگی، تمام تلاش خود را می‌کنیم که در زمان مشخص شده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را وارد بازار سرمایه کنیم.

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید