رویداد معرفی کنسول PlayStation 5 به تاریخ نامشخصی موکول شد

0
28

جامعه خبری تحلیلی تابا

ناشران و استودیوهای مختلف صنعت بازی های ویدیویی همراه با اعتراضات ضد نژادپرستی آمریکا شده اند. سونی امروز رسما برنامه معرفی کنسول PlayStation 5 را تاخیر زده است و برگزاری آن را به زمان نامشخصی موکول کرده است. قرار بود روز پنج شنبه این مراسم برگزار شود و حالا همه چیز به هم خورده است.

این خبر در حساب توییتر سونی با یک اطلاعیه کوتاه بیان شده است. در حالی که همه چیز برای برگزاری این مراسم آماده بوده است، اما سونی می خواهد صدای معترضان شنیده شود و به همین دلیل تمامی برنامه های خود را لغو کرده است:

در حالی که می دانیم گیمرهای سراسر جهان برای دیدن بازی های PS5 هیجان زده هستند، باور داریم که حالا زمان خوبی برای جشن گرفتن و خوشحالی نیست. ما می خواهیم عقب بنشینیم و اجازه دهیم که صداهای مهم ترین شنیده شوند.

در حال حاضر تاریخ دیگری برای برگزاری این مراسم بیان نشده است و فعلا نمی دانیم که چه زمانی بازی های کنسول PlayStation 5 معرفی خواهند شد. این تصمیم یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید، یک آمریکایی سیاه پوست به دست نیروی پلیس شهر مینیاپلیس گرفته شده است. از آن زمان تابه حال اعتراض های زیادی نسبت به نژادپرستی در ایالات متحده و خشونت سیستماتیک علیه سیاهان به راه افتاده است.

تصمیم سونی ممکن است عجیب باشد اما قطعا تصمیم درستی است. همه ما عاشق بازی های ویدیویی و این صنعت هستیم و اینکه چند روز بیشتر صبر کنیم، اتفاقی نخواهد افتاد و به خصوص به دلیل صداهایی که باید حالا شنیده شود. دیگر ناشران بازی های ویدیویی همچون EA نیز تصمیمات مشابهی گرفته اند و حتی این کمپانی از معرفی بازی Madden 21 خودداری کرده است.

رویداد معرفی کنسول PlayStation 5 به زودی انجام خواهد شد و تنها باید چند روز بیشتر صبر کنیم. در حال حاضر تاریخ دیگری در دست نیست و همه چیز به خود سونی بستگی دارد.

منبع: DualShockers

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید