دانلود بازی Mercenary Kings برای PC

0
29

جامعه خبری تحلیلی تابا

دانلود بازی Mercenary Kings برای کامپیوتر

در داستان‌های قدیمی همیشه یک سری جنگجویان شجاع و مدافعان پادشاهی وجود دارند که در مورد داستان‌ها و افسانه‌های زیادی سراییده شده است. استودیو Tribute Games با در نظر گرفتن این داستان‌ها یک بازی دوبعدی اکشن را ارائه کرده است که تجربه آن هوش از سرش ما خواهد پراند. بازی Mercenary Kings از دل پروژه کیک استارتر در سال ۲۰۱۴ بیرون آمد و تابه‌حال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم منتشرشده است. بازی درواقع خیال‌پردازی در دنیای فانتزی است و باید با استفاده از سلاح و شخصیت‌های آماده نبرد، به جنگ دشمنان رفت و از پادشاه دفاع کرد.

در بازی دوبعدی Mercenary Kings شما به‌عنوان یکی از سربازان پادشاهی در گروهی از جنگجویان قرار دارید که نمونه آن‌ها هیچ جای کره زمین پیدا نمی‌شود. اما همه‌چیز به‌خوبی و خوشی سپری نمی‌شود و یک روز کنترل از دست همه خارج می‌شود. اینجاست که حمله‌ای جانانه به سمت جزیره‌ای که داخل آن هستید خواهد شد و شما وظیفه آن رادارید که جلوی حمله سازمان شیطانی کلاو را بگیرید. این سازمان در تلاش است تا جزیره ماندراگورا را به تصاحب خود درآورد. خوشبختانه همین‌طور دست‌خالی به میدان نبرد نخواهید رفت و بلکه همراه دیگر جنگجویان و با دست‌پر به حمله خواهید پرداخت. توانایی آن رادارید که بهترین زره و سلاح‌ها را همراه خود ببرید و هیچ‌گاه اندازه آماده پیوستن به نبرد و جنگ با حریف نبوده‌اید. این دنیای دوبعدی است که به‌خوبی می‌داند اکشن چه مزه‌ای دارد و معجون خوشمزه‌ای از آن را در اختیار شما قرار داده است.

در مورد گیم پلی بازی می‌توان گفت که قادر به پریدن، غلتیدن و تیراندازی به سمت حریفان خواهید بود. هرچند که بیشتر درگیری از نزدیک انجام می‌شود و لازم نیست حتماً از دور به حریف شلیک کنید. بیش از ۱۰۰ مأموریت مختلف نیز در Mercenary Kings وجود دارند که هرکدام از آن‌ها دارای باس فایت آخر خود است و تجربه‌ای تکرار نشدنی را ارائه می‌دهد. همچنین قابلیت بازی به‌صورت Co-Op را هم در اختیاردارید که در نوع خودش به جذابیت بازی کمک کرده است. مأموریت‌ها شبیه Monster Hunter پیش می‌روند و با طی کردن مراحل، یک رنک خاص به دست خواهید آورد. اهداف نیز از یک مرحله تا مرحله دیگر متفاوت است و اصلاً حس تکرار در بازی وجود ندارد. Mercenary Kings امتیازات خوبی نیز دریافت کرده است و می‌تواند شمارا حسابی سرگرم کند. در این سبک نگاهی هم به Cuphead و Celeste بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Mercenary Kings با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS:Vista or later
Processor:Intel Core™ Duo or faster
Video Card:OpenGL 3.0 compliant video card
Memory:2 GB RAM
Hard Drive:300 MB HD space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

In this frantic 2D action game, you are part of the Mercenary Kings, the most skilled team of warriors-for-hire on Earth, but when your comrades have fallen and the fearsome forces of CLAW have seized an island-wide top secret Laboratory Base, you must do what it takes to stop them. But you’re not going in unprepared! Your back-up is made of a crew of rogue geniuses and experts of their field! Able to craft & customize guns’n’blades or upgrading body armor, you’ve never been this ready to join the fight. Whether its solo or with friends, move out, cut down CLAW and save the world!

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید