دانلود بازی Human Fall Flat برای PC

0
3
رفع مشکلات بازی Death Stranding

جامعه خبری تحلیلی تابا

دانلود بازی Human Fall Flat برای کامپیوتر

در هر سبک از بازی‌های ویدئویی، می‌توان داستان‌هایی را یافت که بر اساس قوانین فیزیک طراحی و توسعه داده شده‌اند؛ بر همین اساس برای آنکه بتوانید مأموریت‌ها و درخواست‌های گیم پلی را پشت سر بگذارید و به‌نوعی بازی را تکمیل کنید، باید قوانین فیزیک مخصوص داستان را در همان اول کاملاً یاد بگیرید. یکی از آن بازی‌های جذابی که بر اساس قوانین فیزیک قرار است ساعت‌ها و یا حتی روزها بازیکنان را سرگرم و با خود همراه کند، Human Fall Flat نام دارد. این عنوان سرگرم‌کننده را توسعه دهندگانی از استودیوی بازی‌سازی No Brakes Games طراحی و محصول نهایی توسط کمپانی Curve Digital برای علاقه‌مندان به سبک ماجراجویی و Indie منتشر شده است.

Human Fall Flat City

شاید شما نیز با دیدن ویدئوهایی از این بازی، ناامید شوید و با خود بگویید، این دیگر چه نوع بازی است! چگونه می‌تواند من را سرگرم کند؟ دلسرد نشوید چرا که داستان بازی Human Fall Flat با سناریویی جذاب طراحی شده است و مهم‌تر از همه مأموریت‌ها بر اساس قوانین فیزیک توسعه‌یافته‌اند. در محیط این بازی ماجراجویی، بازیکنان در نقش کاراکتری به نام Bob به نقش‌آفرینی مشغول خواهید شد. شکل و ظاهر باب به‌مانند نام او ساده و بدون هیچ مورد اضافی طراحی شده است، یعنی حتی صورت او چشم و بینی و دهان ندارد؛ اما جای نگرانی نیست، چرا که می‌توانید به‌سادگی او را با استفاده از رنگ‌های مختلف، لباس‌های متنوع و یا کلاه‌های جذاب، به شکل دلخواه خود سفارشی‌سازی کنید.

باب هیچ توانایی فوق بشری همانند سوپر قهرمانان ندارد و دقیقاً یک انسان ساده با ویژگی‌های معمولی است؛ اما بدن او کمی بی‌حال و یا بهتر بگوییم، بسیار نرم طراحی شده که این موضوع باعث خواهد شد تا کنترل باب کمی سخت‌تر از معمول باشد. آزمایش‌های متنوعی توسط توسعه دهندگان برای اجرا توسط باب در نظر گرفته شده است که هرکدام، از معماهای بسیاری تشکیل شده‌اند و برای آنکه بتوانید سطح خود را تکمیل کنید، باید آن‌ها را پشت سر بگذارید. برای تکمیل آزمایش‌ها، نیاز به ابزار و موارد خاصی دارید که در محیط اطراف وجود دارند اما راه رسیدن به آن‌ها باعث می‌شود تا داستان جذابیت خاصی به خود بگیرد. راه‌های بسیاری برای دستیابی به ابزارها و همچنین کامل کردن مأموریت‌ها در نظر گرفته شده است تا درصورتی‌که اگر راه اصلی را نتوانستید بیابید، از موارد جایگزین به مقصد برسید.

بازی Human Fall Flat را می‌توانید به‌صورت آنلاین و آفلاین تجربه کنید همچنین اگر قصد دارید دوستانتان را به چالش بکشید، می‌توانید از حالت چندنفره داستان استفاده و در کنار اعضای خانواده یا دوستان خود برای ساعت‌ها سرگرم باشید. اگر از علاقه‌مندان به این نوع بازی‌های ماجراجویی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا محصولات مشابه دیگری همچون Superliminal و The Sojourn را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Human Fall Flat با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 x86 and x64
Processor: Intel Core2 Duo E6750 (2 * 2660) or equivalent | AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ (2 * 3000) or equivalent
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: GeForce GT 740 (2048 MB) or equivalent | Radeon HD 5770 (1024 MB)
Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 x86 and x64
Processor: Intel Core2 Quad Q9300 (4 * 2500) or equivalent | AMD A10-5800K APU (4*3800) or equivalent
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 (1024 MB) or equivalent | Radeon HD 7770 (1024 MB)
Storage: 500 MB available space

تصاویری از محیط بازی :

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید