جدول پخش مدرسه تلویزیونی جمعه ۱۱ مهر در تمام مقاطع تحصیلی

    0
    3

    جامعه خبری تحلیلی تابا

    به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش برنامه آموزشی مدرسه تلویزیونی را برای جمعه ۱۱ مهر مشخص کرد، مدرسه تلویزیونی در کنار شبکه شاد مکمل آموزشی برای دانش آموزان در مقاطع مختلف است و آن‌ها می‌توانند از ظرفیت موجود برای آموزش و تقویت دانسته‌های خود بهره بگیرند.

    جدول پخش آموزش‌ها در شبکه آموزش، شبکه چهار و شبکه قرآن  برای مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم به قرار زیر است:

    شبکه ‌آموزش

    آموزش درس تربیت‌بدنی ساعت ۷:۴۵تا ۸

    فنی و حرفه ای و کاردانش:

    استاندارد شهروند الکترونیک / رشته رایانه – پایه ۱۰ – شاخه کاردانش ساعت٨ تا ٨:٣٠
    ارتباط موثر / رشته مشترک زمینه خدمات ساعت٨:٣٠ تا٩
    تجارت الکترونیک و امنیت شبکه /رشته شبکه نرم‌افزار -پایه ۱۲- شاخه فنی و حرفه ای ساعت ۹تا۹:۳۰

    پایه ابتدایی:

    ریاضی و زندگی با محوریت پایه اول ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠
    علوم و زندگی با محوریت پایه دوم ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰
    ریاضی و زندگی با محوریت پایه چهارم ساعت ۱۱:۳۰تا۱۲:۱۰
    توانمند سازی معلمان – یادگیری مبتنی بر ویدیو ساعت۱۲:۱۰ تا۱۲:۴۰
    اولیاء و معلمان -مشکلات یادگیری دانش آموزان ساعت۱۲:۴۰ تا۱۳:۱۰
    فارسی و نگارش (مقدماتی ) ویژه ناشنوایان ساعت۱۳:۱۰ تا۱۳:۴۰

    متوسطه اول:

    فرهنگ و هنر(طراحی سنتی) پایه هفتم ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰
    فرهنگ و هنر طراحی دوبعدی و سه بعدی پایه هشتم ساعت ١۵:٠٠ تا١۵:٣٠
    فرهنگ و هنر (دوخت سنتی – پایه دوزی ) پایه نهم ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶

    دوره آموزش مجازی متوسطه :

    مراحل تولید محتوای مجازی ساعت ١۶ تا ١۶:٣٠

    متوسطه دوم :

    تفکر و سواد رسانه ای – درس انتخابی_ مشترک تمام رشته ها ساعت ١۶:٣٠ تا١٧
    زمین شناسی – پایه ۱۱- علوم تجربی و ریاضی فیزیک ساعت ١٧ تا ١٧:٣٠
    تاریخ معاصر – پایه ۱۱ -رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک  ساعت ١٧:٣٠ تا١٨

    شبکه ۴

    درس علوم وفنون ادبی۳ پایه۱۲ رشته ادبیات وعلوم انسانی وعلوم ومعارف اسلامی ساعت۷:۳۰
    درس فارسی۲ پایه۱۱ مشترک تمام رشته ها ساعت۸
    درس علوم وفنون ادبی ۲ پایه۱۱ رشته ادبیات وعلوم انسانی وعلوم ومعارف اسلامی ساعت۸:۳۰
    درس تاریخ۳ پایه۱۲ رشته ادبیات وعلوم انسانی ساعت۱۰:۱۵
    درس نگارش ۱و۲ پایه۱۰ مشترک تمام رشته ها ساعت۱۰:۴۵
    درس تاریخ۳ پایه۱۲ رشته ادبیات وعلوم انسانی ساعت۱۱:۱۵
    درس ریاضی آمار ۳ پایه۱۲ رشته ادبیات وعلوم انسانی وعلوم معارف اسلامی ساعت۱۱:۴۵
    درس حسابان۱ پایه۱۱ رشته ریاضی فیریک ساعت۱۲:۱۵
    درس فیزیک ۱ پایه۱۰ رشته ریاضی فیزیک ساعت۱۲:۴۵
    درس ریاضی وآمار۳ پایه۱۲ رشته ادبیات وعلوم انسانی وعلوم ومعارف اسلامی ساعت۱۳:۱۵

    شبکه قرآن و معارف

    ساعت۱۵ درس اصول وعقاید۳ پایه۱۲ رشته علوم ومعارف
    ساعت۱۵:۳۰ درس اصول وعقاید۲ پایه۱۱ رشته علوم ومعارف اسلامی
    ساعت۱۶ درس دین وزندگی۲ پایه۱۱ رشته علوم تجربی وریاضی
    ساعت۱۶:۳۰ درس اصول وعقاید۱ پایه۱۰ رشته علوم ومعارف

     

    انتهای پیام/

    [گروه خبری تابا]

    ارسال یک پاسخ

    لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
    لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید