تکمیل متروی تهران در ایستگاه بازار سرمایه

  0
  11

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سلمان خادم­ الملّه، مدیر عامل تامین سرمایه امین ضمن بیان مطلب فوق گفت: این اوراق با عاملیت و ضمانت بانک رفاه کارگران منتشر شده و معاملات ثانویه آن نیز در بورس اوراق بهادار تهران به انجام خواهد رسید. هم­چنین نرخ سود علی ­الحساب اوراق ۱۸ درصد است که در مقاطع زمانی سه ماه به دارندگان اوراق پرداخت می­شود.

  خادم­ الملّه با اشاره به اینکه در سال گذشته اوراق مشارکت ۹ هزار میلیارد ریالی با مشارکت تامین سرمایه امین برای تامین مالی خط ۶ و ۷ متروی تهران  منتشر شد افزود: تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت بازار سرمایه و تمرکز بر اوراق بدهی در همکاری و مشارکت سیستم بانکی کشور، تامین مالی توسعه زیرساخت­ های شهری به خصوص کلان شهر تهران را با وجود تنگناهای مالی شهرداری به ثمر و نتیجه مطلوب برسانیم.

  مدیر عامل تامین سرمایه امین به اجرای طرح فاز ۴ خط ۳ قطار شهری مشهد و طرح بازسازی و بهسازی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی اشاره کرد و از انتشار اوراق مشارکت به مبلغ ۶،۲۷۰ میلیارد ریال برای شهرداری مشهد نیز خبر داد و افزود: در سال­های گذشته برای توسعه قطار شهری مشهد ۱۵،۰۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت و برای ترمیم بافت فرسوده شهر مشهد نیز ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت منتشر شد.

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید