تنظیمات شخصی The Last of Us Part 2 گسترده خواهند بود

0
29

جامعه خبری تحلیلی تابا

به تازگی اطلاعات جدیدی در مورد تنظیمات شخصی عنوان The Last of Us Part 2 منتشر شده است. این طور که به نظر می‌رسد، این بازی قرار است قابلیت شخصی‌سازی زیادی را در زمینه‌ی رابط کاربری و موارد دیگر به شما بدهد.

The Last of Us Part 2، جدیدترین ساخته‌ی ناتی داگ (Naughty Dog)، توجه زیادی را در ماه گذشته به خود جلب کرده است. چه به خاطر لو رفتن بخش زیادی از داستان بازی و چه به خاطر نمایش گیم‌پلی عالی در برنامه‌ی State of Play. حال کم‌تر از ۳ هفته تا عرضه‌ی این بازی باقی مانده است و ناتی داگ اطلاعاتی را در مورد تنظیمات این بازی منتشر کرده است.

این طور که به نظر می‌رسد، بیش از ۶۰ تنظیمات مختلف از جمله تنظیمات مربوط به کوررنگی، اندازه‌ی رابط کاربری، حالت متن به صوت، علائم صوتی برای وسایل نزدیک به شخصیت، تغییرات در کنترلر و موارد گسترده‌تری برای The Last of Us Part 2 در نظر گرفته شده است. همچنین می‌تواند از پد لمسی دوال‌شاک ۴ برای زوم کردن استفاده کنید. یک حالت کنتراست بالا هم برای بازی در نظر گرفته شده است که در آن دنیای بازی به رنگ خاکستری و دوستان و دشمنان به رنگ آبی و قرمز در خواهند آمد.

طراح ارشد گیم‌پلی، امیلیا شاتز (Emilia Schatz)، گفته که هدف از این تنظیمات گسترده‌، این بوده است که بازی‌بازان با شرایط خاص از انجام آن صرف نظر نکنند:

قابل دسترسی بودن، برای ما به معنی از بین بردن موانعی است که می‌تواند جلوی تجربه‌ی لذت‌بخش را برای قشر خاصی بگیرد. قابل دسترسی بودن به معنای آسان کردن یا حذف مکانیک‌های بازی نیست.

به گفته‌ی متیو گلنت (Matthew Gallant)، یکی از طراحان بازی، تیم توسعه‌ از ابتدا چنین ویژگی‌هایی را در نظر داشته است:

ما از همان ابتدا باید این ویژگی‌ها را در روند تولید در نظر می‌گرفتیم. این برای ما خیلی مهم بود. از همان ابتدا به خودمان گفتیم که این یک اولویت است.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانیدقسمت جدید مستند Inside The Last of Us Part II را با زیرنویس اختصاصی گیمفا از طریق این لینک مشاهده کنید.

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید