تجربه‌ی بخش داستانی Marvel’s Avengers نیازمند “یک بار دسترسی آنلاین” است

0
15
تجربه‌ی بخش داستانی Marvel's Avengers نیازمند

جامعه خبری تحلیلی تابا

پس از انتشار اطلاعات زیادی از داستان و گیم‌پلی عنوان موردانتظار استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) یعنی Marvel’s Avengers،  سازندگان جزییات جدیدتری را پیرامون بخش داستانی این بازی و نیاز آن به “یک بار دسترسی آنلاین” منتشر کرده‌اند. همراه گیمفا باشید.

ابرقهرمان‌ها همیشه موضوعی جذاب برای مخاطبان به شمار می‌روند. فرق نمی‌کند که حاصل کار، فیلم‌های سینمایی عظیم باشد یا بازی‌های ویدیویی؛ این کاراکتر‌ها همیشه نزد مردم محبوب هستند. از موردانتظارترین عناوین ابرقهرمانی این روزها نیز می‌توان به Marvel’s Avengers اشاره کرد. عنونی که هم‌اکنون اطلاعات زیادی از گیم پلی، بخش داستانی و حتی کاراکتر منفی اصلی آن منتشر شده است. مشخصا حجم این اطلاعات با نزدیک‌تر شدن به زمان عرضه‌ی بازی، بیشتر هم خواهد شد. اخیرا نیز جزییات کوچکی از بخش داستانی این بازی منتشر شده است که البته ممکن است به مزاق همه‌ی بازی‌بازان بخش تک‌نفره‌ی آن خوش نیاید.

مدت زمان زیادی از رونمایی دیروز از Marvel’s Avengers نگذشته بود که فهرست PSN برای این بازی یک به‌روزرسان دریافت کرد. به‌روزرسانی که نشان می‌داد بازی نیازمند “یک بار دسترسی آنلاین برای بخش تک‌نفره‌ی داستانی” است. این موضوع چندان هم شگفت‌انگیز نیست چرا که به نظر می‌رسد بخش اعظم محتوای بازی در بخش آنلاین آن قرار دارد. البته اگر شما جزو آن دسته از افراد عجیبی هستید که ترجیح می‌دهید تا نسخه‌ی فیزیکی بازی را خریداری کنید و اصلا به اینترنت متصل نشوید، متاسفانه باید گفت که برای تجربه‌ی Marvel’s Avengers و لذت بردن از بخش داستانی آن، باید حداقل یک‌ بار این کار را انجام دهید.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و استادیا عرضه خواهد شود. این عنوان در تعطیلات همین امسال راهی کنسول‌های نسل آینده هم خواهد شد.

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید