تامین مالی ۶۳۹ میلیارد ریالی شرکت داروسازی دکتر عبیدی با صکوک اجاره

  0
  31

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، دارایی مبنای انتشار این اوراق تجهیزات و ماشین آلات تولید و بسته بندی انواع محصولات شرکت داروسازی دکتر عبیدی است که توسط نهاد واسط از این شرکت خریداری شده و سپس بصورت اجاره به شرط تملیک به داروسازی دکتر عبیدی واگذار می شود.

  این اوراق ۴ ساله و با نرخ اجاره بهای ۱۸ درصد است که این اجاره بها هر سه ماه یک بار توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب دارندگان اوراق واریز می شود و عرضه آن در صورت تایید شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه مبنی بر امکان انتقال مالکیت دارایی های مبنای انتشار اوراق به نام نهاد واسط در دفترخانه اسناد رسمی و همچنین دریافت مجوز انتشار، از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران صورت خواهد گرفت.

  ضامن این اوراق بانک خاورمیانه بوده و بازارگردان آن شرکت گروه مالی گسترش سرمایه کیان است. مسئولیت تعهد پذیره نویسی ۵۱ درصد از این اوراق بر عهده شرکت تامین سرمایه سپهر و مابقی آن بر عهده شرکت گروه مالی گسترش سرمایه کیان است. همچنین، شرکت کارگزاری توسعه معاملات کیان عاملیت فروش این اوراق را بر عهده دارد.

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید