بررسی بازی Super Mega Baseball 3 | گیم پلی، تریلر و تروفی ها

0
24

جامعه خبری تحلیلی تابا

اخیرا بازی Super Mega Baseball 3 با انتشار خود برای پلتفرم‌های مختلف بازخورد مثبت منتقدین و مخاطبان را به همراه داشته است. در این مقاله به بررسی جوانب مختلف این بازی خواهیم پرداخت. با ما باشید.

بازی Super Mega Baseball 3 سومین نسخه از سری بازی‌های شبیه سازی ورزش بیسبال Super Mega Baseball است که به تازگی منتشر شده است. این بازی توسط کمپانی بازی‌سازی مستقل Metalhead Software واقع در کانادا ساخته شده است. در بازی Super Mega Baseball 3 که سازندگان آن در تمامی زمینه‌ها چند قدم از عناوین قبلی بهتر عمل کرده‌اند، قادر خواهید بود در حالت‌های مختلف و با ریتم‌های مختلف تجربه بیسبال دلخواه خود را داشته باشید.

تاریخ عرضه بازی Super Mega Baseball 3 در ابتدا برای ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ (۴ اردیبهشت ۹۹) برنامه‌ریزی شده بود که بعدها به تعویق افتاد و این بازی در تاریخ ۱۳ می ۲۰۲۰ (۲۴ اردیبهشت ۹۹) منتشر شد. در مقاله پیش رویتان قصد داریم به گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 و همچنین بررسی تروفی‌ها، تریلر و نقد و بررسی این عنوان بپردازیم. همراه پلازامگ بمانید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 


گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3


همانطور که گفتیم تاریخ انتشار بازی Super Mega Baseball 3 در ۱۳ می ۲۰۲۰ بود و این بازی برای پلتفرم‌های PC، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و PS4 منتشر شده است. در زمینه گیم پلی اولین موردی که شاهد ارتقای آن در بازی Super Mega Baseball 3 هستیم جنبه‌های مدیریتی است که در دو نسخه قبلی طراحی عمدتا ضعیفی داشته‌اند. در گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 شاهد حالت جدیدی به نام Franchise Mode هستیم که در آن قادر هستید برای فصل‌های متوالی به رقابت بپردازید. در این حالت همچنین با تصمیم‌های بسیار بیشتری در بازی‌های فردی روبه‌رو خواهید شد.

این تصمیمات به همراه مکانیزم‌های جدیدی که در بازی تعبیه شده‌اند گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 را بسیار عمیق‌تر از قبل کرده‌اند و تصمیمات شما در طول بازی اهمیت خواهند داشت. در همین حین جنبه‌های کارتونی و آرکید نسخه‌های قبلی نیز از بازی حذف شده‌اند.

گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 / تروفی های بازی Super Mega Baseball 3

در حالت Franchise Mode بازی Super Mega Baseball 3 قابلیت معامله با تیم‌های دیگر را نخواهید داشت، اما از سوی دیگر توانایی‌های مختلفی همانند استخدام مربی‌ها به صورت رایگان، کیک کردن بازیکن‌ها از تیمتان و نهایتا ارتقای قابلیت‌های بازیکن‌هایتان با گذشت زمان در اختیار شما خواهند بود.

در فصل استراحت، بازیکن‌های جدید وارد لیگ بازی خواهند شد و بازیکن‌های قدیمی‌تر از آن خارج می‌شوند. به عنوان مثال بازیکنی که ۳۸ سال سن داشته باشد به احتمال زیاد در این فصل بازنشسته شود و با بازیکنان جدیدتر جایگزین شود. همچنین پس از هر بازی در حالت Franchise Mode تعدادی بازیکن به شما نشان داده خواهند شد که می‌توانید به ارتقای قابلیت‌هایشان بپردازید.

تاریخ انتشار بازی Super Mega Baseball 3 / تریلر بازی Super Mega Baseball 3

برای ارتقای قابلیت‌های این بازیکن‌ها در بازی Super Mega Baseball 3 باید کمی پول خرج کنید و از زمینه‌های تغییر این بازیکن‌ها می‌توان به قدرت اصابت (Hitting Power)، میزان دقت (Accuracy) و تندی ضربه (Velocity) اشاره کرد. علاوه بر این بازیکنان احتمال دارد حین بازی‌های مکرر نوعی قابلیت جدید بسته به موقعیت پرورش دهند.

از جمله این قابلیت‌های موقعیت‌محور می‌توان به افزایش میزان شانس اصابت هنگام رویارویی با حریف چپ دست اشاره کرد و نکته حائز اهمیت آن جاست که این قابلیت‌ها بعضا می‌توانند منفی نیز باشند و به عنوان مثال یک بازیکن پس از رد دادن‌های مکرر، کمی از میزان دقت خود را از دست بدهد.

بازی Super Mega Baseball 3 / تاریخ عرضه بازی Super Mega Baseball 3

همین خصیصه فارغ از تاثیر آن بر روی بازیکن‌ها مسئولیت‌های شما را نیز به عنوان یک مربی همه فن حریف در گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 افزایش خواهد داد. علاوه بر این تیم‌های شما نیز در نسخه جدید قابلیت‌های شخصی سازی و ویژگی‌های مختص به خود را پیدا کرده‌اند.

به عنوان مثال همانند فیلم‌های ورزشی در بازی Super Mega Baseball 3 قادر خواهید بود که تعدادی بازیکن نسبتا مستعد را در طی زمان پرورش داده و پس از مدت زمانی مشخص تیمی مدعی قهرمانی بسازید. نهایتا جنبه‌های شبیه سازی بیسبال بازی نیز پیشرفت قابل توجهی نسبت به قبل کرده‌اند و شاهد استفاده از تکنیک‌های بازی دقیق‌تری در گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 هستیم. ناگفته نماند که در گیم پلی شاهد بازگشت قابلیت بازی آنلاین نیز هستیم که در حالت Pennant Race بازی خود را نشان داده است.

گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3

 


تریلر بازی Super Mega Baseball 3


در ویدیوی بالا تریلر بازی Super Mega Baseball 3 را با همدیگر می‌بینیم. همراه پلازامگ بمانید.

 


تروفی های بازی Super Mega Baseball 3


در ادامه با فهرست تروفی های بازی Super Mega Baseball 3 همراه شما خواهیم بود. با ما باشید.

تروفی های بازی Super Mega Baseball 3
SMB3 Hall of Fame – Platinum
SMB3 Season Master – Gold
SMB3 Franchise Master – Gold
Ego99 Challenge – Gold
Monster Moonshot – Silver
Lights Out – Silver
Immaculate Inning – Silver
Top Notch Pitching Rotation – Silver
Standard Bracketeer – Silver
Star-Studded Offense – Silver
What a Staff! – Silver
El Perfecto – Silver
Standard Sultan – Silver
Start of a Dynasty – Silver
The Perfect Season – Silver
Dingers For Days – Bronze
Turn Two – Bronze
Hope That Comes Out In The Wash – Bronze
War of Attrition – Bronze
Fairness Is Overrated – Bronze
Old Dogs – Bronze
This Game Is Rigged! – Bronze
Big Spender – Bronze
Faith In Potential – Bronze
Not On My Watch – Bronze
The Grand Equalizer – Bronze
Mortal Comeback! – Bronze
Annihilation – Bronze
Making The Rounds – Bronze
A Star Is Born – Bronze
Banking For The Future – Bronze
Stealing Is Illegal – Bronze
Small Ballin’ – Bronze
Nice Move, Coach – Bronze
Back to Back to Back to Back – Bronze
Sub N’ Swipe – Bronze
Fixer Upper – Bronze
Filthy – Bronze
Dingers Would Have Been Better – Bronze
Playoff Favorite – Bronze
Custom Bracketeer – Bronze
Custom Captain – Bronze

گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 / تروفی های بازی Super Mega Baseball 3

 


نقد و بررسی بازی Super Mega Baseball 3


در این بخش به نقد و بررسی بازی Super Mega Baseball 3 می‌پردازیم. با ما باشید.

 

PC Gamer / امتیاز: ۹۰

حالت Franchise Mode بازی Super Mega Baseball 3 عمق و قابلیت تصمیم دهی زیادی به گیم پلی افزوده است و بازی در میادین نیز بهتر از هر زمان دیگری ظاهر شده است.

 

PCMag / امتیاز: ۹۰

نسخه سوم بازی Super Mega Baseball با وجود آنکه شش سال از انتشار نسخه‌های قبلی آن می‌گذرد، تازگی خود را حفظ کرده است و از جمله مواردی که سبب حفظ این تازگی شده‌اند می‌توان به شخصیت‌ها و ویژگی‌های جدید بازی و قابلیت‌های شخصی سازی مختلف اشاره کرد.

بازی Super Mega Baseball 3 / تاریخ عرضه بازی Super Mega Baseball 3

 

DualShockers / امتیاز: ۷۰

بازی Super Mega Baseball 3 ایرادات مختص به خود را داراست، اما می‌توان گفت این سری شبیه سازی بیسبال در تکامل مثبتی قدم برمی‌دارد.

 

Shacknews / امتیاز: ۷۰

با وجود آنکه ویژگی‌های جدید نسخه سوم بازی Super Mega Baseball سبب حفظ تازگی بازی شده‌اند، نباید فراموش کنیم که قیمت بازی نیز نسبت به نسخه‌های قبل افزایش ۵۰ درصدی داشته است. برای بازیکنانی که طرفدار رقابت‌های بیسبال سریع و بی دردسر هستند، این بازی محتوای چندان جدیدی برای ارائه کردن ندارد.

گیم پلی بازی Super Mega Baseball 3 / تروفی های بازی Super Mega Baseball 3

در مقاله‌ای که خواندید به معرفی بازی Super Mega Baseball 3 پرداختیم و سپس گیم پلی این بازی را تحت بررسی قرار داده و در ادامه با دیدن تریلر به فهرست تروفی های بازی و نهایت نقد و بررسی‌های منتشر شده از آن تا زمان حال پرداختیم. به طور کلی می‌توان گفت بازی Super Mega Baseball 3 به ویژه برای طرفداران ورزش بیسبال محتوای قابل ارائه زیادی دارد و اگر به تجربه این ورزش در شکل مجازی آن علاقمند هستید، این بازی از جمله عناوینی است که شما را در رساندن به این هدف یاری خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با بازی Super Mega Baseball 3 چیست؟ نظرات و تجربیات خود را از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید