باندل God of War کنسول پلی‌استیشن ۵ توسط یکی از طرفداران طراحی شد

0
16

جامعه خبری تحلیلی تابا

مدتی قبل بود که از ظاهر کنسول نسل نهمی شرکت سونی رونمایی شد و حال به نظر می‌رسد که برخب از طرفداران این کنسول، از زمان معرفی آن تا کنون مشغول به ساخت طراحی‌های مفهومی برای این کنسول بوده‌اند که نتیجه‌ی آن نیز بسیار شگفت‌انگیز از آب درآمده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این طراحی بسیار زیبا داشته باشیم.

یکی از موضوعاتی که پس از معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵ توسط بسیاری از طرفداران مورد توجه قرار گرفت، پتانسیل بسیار بالای کنسول پلی‌استیشن ۵ برای طراحی باندل بازی‌های گوناگون بوده است. در ابتدا نیز طرح‌های بسیار ساده‌ای از سوی طرفداران برای این کنسول منتشر شد، اما به نظر می‌رسد برخی از طرفداران توانسته‌اند با صرف زمان بیشتر طرح‌های بسیار زیباتری را برای این کنسول به نمایش بگذارند.

به تازگی یکی از حساب‌های توییتری (Twitter) طرفداران اسپانیایی فرنچایز God of War طرحی مفهومی از باندل God of War کنسول پلی‌استیشن ۵ را برروی صفحه‌‌ی اجتماعی خود منتشر کرده که توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرده است. در ادامه شما می‌توانید این پست را مشاهده کنید.

God of War España

چه کسی این‌جا منتظر یک پلی‌استیشن ۵ سفارشی سازی شده است؟ 😊

در پایان شما می‌توانید رویداد مختص به کنسول پلی‌استیشن ۵ با زیرنویس فارسی اختصاصی گیمفا را از این قسمت دانلود و تماشا کنید. در این رویداد، شرکت سونی از بازی‌های انحصاری Horizon: Forbidden West ،Spider-Man: Miles Morales ،Gran Turismo 7 ،Ratchet & Clank: Rift Apart و Sackboy: A Big Adventure برای کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی کرد. همچنین عناوین ترد-پارتی Resident Evil Village، Hitman III و Grand Theft Auto V برروی این کنسول معرفی شدند (که البته قرار است برای کنسول اکس‌باکس سری اکس نیز منتشر شوند).

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید