بازی Picontier امسال به صورت دسترسی زودهنگام عرضه خواهد شد

0
3
بازی Picontier امسال به صورت دسترسی زودهنگام عرضه خواهد شد

جامعه خبری تحلیلی تابا

استودیوی فلای‌های ورکس (Flyhigh Works) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Picontie در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رسید. همچنین برای آشنایی بیشتر افراد، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Picontier از سری عناوین جالب در سبک‌های اکشن و ماجراجویی بوده که تیم سازنده برای ساخت آن از آثار قدیمی زیادی الهام گرفته است. در این بازی با گرافیک پیکسلی باید کنترل شخصیت‌های بامزه‌ی زیادی را به دست گرفته و علاوه بر مبارزه با دشمنان، به کشف رمز و رازهای مهمی هم بپردازید. از برجسته‌ترین خصوصیات این عنوان باید به طراحی خوب مراحل و موسیقی‌های شنیدنی اشاره داشت. ضمنا این عنوان از زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و چینی پشتیبانی خواهد کرد. لازم به ذکر است که دو شرکت اسکیپ‌مور (Skipmore) و فلای‌های ورکس به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.

بازی Picontier قرار است امسال در تاریخی نامشخص و به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. هنوز جزئیاتی از نسخه‌ی اصلی این بازی در دست نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم. همچنین پس از عرضه‌ی نسخه‌ی ذکر شده، چهار به‌روزرسانی هم به دست بازی‌بازان می‌رسد که ویژگی‌های فراوانی را به آن اعمال خواهد کرد. در پایان می‌توانید ویدئویی از Picontier را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

 

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید