بازی Nine Monkeys of Shaolin برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شد!

0
2
بازی Nine Monkeys of Shaolin برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شد!

جامعه خبری تحلیلی تابا

پس از تاخیرها و فراز و نشیب‌های فراوان، بالاخره بازی Nine Monkeys of Shaolin در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و همچنین، کنسول‌های Xbox One، PS4 و Nintendo Switch قرار گرفت.

شاید اسم بازی Nine Monkeys of Shaolin را شنیده باشید! این بازی برای اولین بار در مارس ۲۰۱۸ معرفی شد و قرار بود که زمستان همان سال هم به بازار عرضه شود. در آگوست سال ۲۰۱۸، تاریخ انتشار بازی یک سال به تعویق افتاد، ولی حتی این زمان اضافه هم برای سازندگان کافی نبود. بالاخره و پس از تاخیرهای متعدد، این بازی به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه این بازی را مشاهده کنید.

جدیدترین محصول استودیو Sobaka، یک بازی در ژانر beat’em up است که اسم Buka Entertainment را به عنوان ناشر بر روی تصویر جلد خود می‌بیند. خوشبختانه این بازی هم شامل بخش تک‌نفره می‌شود، هم چندنفره لوکال و هم چندنفره آفلاین. در بخش داستانی بازی، شما کنترل یک ماهیگیر چینی به نام Wei Cheng را بر عهده خواهید داشت؛ ماهیگیری که دوستان و خانواده‌اش را در یک حمله توسط دزدان دریایی از دست داده و اکنون به‌دنبال انتقام است. «وی چنگ» قبلا آموزش‌های رزمی دیده و اکنون به دنبال افرادی که به دهکده‌اش حمله کرده‌اند، می‌‍گردد.

بازی Nine Monkeys of Shaolin شامل ۵ فصل بوده و در هر فصل، شما باید در مقابل یک قبیله قرار بگیرید. در طول این بازی، شما با دزدان دریایی، سامورایی‌ها و نینجاها به مبارزه خواهید پرداخت. همچنین دشمنان شما به ۶ دسته مختلف تقسیم می‌شوند و در هر دسته، شاهد تجهیزات خاصی خواهیم بود. نکته جالب در مورد این بازی، این است که شما می‌توانید بخش تک‌نفره بازی را هم به صورت کواپ تجربه کنید.

عنوان Nine Monkeys of Shaolin از سه روز پیش در دسترس بوده و اکنون کاربران کنسول‌های نسل هشتمی و همچنین رایانه‌های شخصی می‌توانند این بازی را با قیمت ۲۵ دلار خریداری کنند.

 

[گروه خبری تابا]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید