انتشار اوراق بهادار بیمه ای اتکایی، برای اولین بار در صنعت بیمه

  0
  8

  جامعه خبری تحلیلی تابا

  با همکاری بیمه ملت و تامین سرمایه امین برای اولین بار در صنعت بیمه ایران، اوراق بهادار بیمه اتکایی به منظور انتقال ریسک های صنعت به بازار سرمایه منتشر می‎ شود.

  – با همکاری بیمه ملت و تامین سرمایه امین برای اولین بار در صنعت بیمه ایران، اوراق بهادار بیمه اتکایی به منظور انتقال ریسک های صنعت به بازار سرمایه منتشر می‎ شود.

    به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، بنابراعلام بیمه ملت، همانطور که می دانیم؛ توسعه و استفاده از ابزارهای مالی نوین و اوراق بهادارسازی به پشتوانه انواع دارایی ها، بدهی ها و ریسک ها، منجر به عمق بخشیدن به بازارها و افزایش کارایی آن ها خواهد شد؛ و این مهم در صنعت بیمه، با هماهنگی بیمه مرکزی و همکاری شرکت بیمه ملت و شرکت تامین سرمایه امین برای اولین بار در کشور به انجام رسیده است.

  دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت و دکتر سلمان خادم المله مدیرعامل شرکت تامین سرمایه امین به عنوان بانیان انتشار اوراق بهادار بیمه اتکایی در کشور؛ گرد یک میز آمدند تا از چالش ها و فرصت های انتشار این ابزار نوین مالی در بیمه اتکایی بگویند.

  *جناب دکتر دلفراز، دیدگاه شما در خصوص اوراق بهادار بیمه ای برای انتقال ریسک های صنعت به بازار سرمایه چیست؟ دلفراز: در ابتدا مایلم این توضیح را بدهم که ایران با تولید ناخالص ملی در حدود ۴۵۰ میلیارد دلار، ر

  [گروه خبری تابا]

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید